KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15941002
nr 1594 1002
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färgetsning, "The Dream". Signerad och numrerad 131/300. Färglitografi, bildmått: 36x50 cm, yttermått inklusive ram: 61x71 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
7.000 kr
Såld:
6.600 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:48:47
6.000 kr
6.200 kr
6.400 kr
- Klassiska
29 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska